ویترین دانا/ بانک مرکزی روحانی، خنثی و ناموفق

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با توجه به نقش بانک مرکزی در رونق بازار مسکن و هدایت اعتبار به سمت تولید، گفت: بارها اعلام کردم که بانک مرکزی در سال‌های گذشته خنثی بود.
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۹ دي 15:00

فتونیوز/ بانک مرکزی در سال‌های گذشته خنثی و ناموفق بود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با توجه به نقش بانک مرکزی در رونق بازار مسکن و هدایت اعتبار به سمت تولید، گفت: بارها اعلام کردم که بانک مرکزی در سال‌های گذشته خنثی بود. بانک مرکزی به دلیل ساختاری که دارد، متاسفانه مستقل نیست و نمی‌تواند تاثیرگذار باشد.
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي 13:36

ویترین دانا/ دستپاچگی غربگرایان

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان غربگرا به دلیل دستپاچگی از آغاز تعامل با کشورهای جهان و در آستانه شکست کارزار حداکثری شیطان بزرگ علیه ملت مظلوم ایران است.
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي 10:27

ویترین دانا/ خنثی ساز تحریم ها

یک کارشناس مسائل اقتصادی با تاکید بر اینکه اجرایی شدن توافقنامه ایران و چین، اثر تحریم‌های آمریکا را خنثی خواهد کرد، گفت: چین امروز نخستین شریک تجاری اکثر کشورهای دنیا حتی کشورهای غربی است.
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ دي 09:54

فتونیوز/ رکوردی جدید در هزینه وام مسکن!

افزایش قیمت اوراق مسکن همچنان ادامه دارد، به طوریکه هزینه هر برگ این اوراق برای نخستین مرتبه از ۱۲۰ هزار تومان هم گذشت و اوراق سال جاری بین ۱۲۴ هزار تا بیش از ۱۲۷ هزار تومان قیمت دارند.
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ دي 11:15

پوستر/روزتکریم مادران و همسران شهدا

رهبر معظم انقلاب: به برکت ایمان شهیدان ما و ایمان شما پدران و مادران و همسران - که شماها هم پشت سر شهدا قرار دارید؛ چون اگر پدر شهید، مادر شهید و همسر شهید با او همدل و هم‌ایمان نباشند، او نمی تواند برود بجنگد - توانستید در این مبارزه پیروز شوید. این همان درسی است که باید همواره جلوی چشم ما باشد و به آن نگاه کنیم.
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ دي 11:24

ویترین دانا/ نه به دیپلماسی تک محصولی

نماینده مردم اهواز گفت: دولت به دنبال دیپلماسی تک بعدی و تک محصولی نیست که فقط به دنبال تعامل با کشورهای اروپایی باشد.
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ دي 09:20

فتونیوز/ قیمت جهانی نفت خام از ۸۶ دلار گذشت

قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال در پایان معاملات دیروز با یک دلار و ۵۹ سنت معادل ۱.۹ درصد رشد به بالاترین رقم ۲ ماه و نیم گذشته یعنی ۸۶ دلار و ۶ سنت رسید.
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ دي 12:28

فتونیوز/ امروز روند صعودی تورم به کاهشی تبدیل شده است

رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه امروز سیر صعودی تورم به سیر نزولی تورم تبدیل شده است، گفت: روند صادرات غیرنفتی در کشور ۴۰ درصد افزایش یافته است؛ همچنین با افزایش صادرات نفتی و میعانات مواجه هستیم و ارز حاصل از این صادرات نیز در حال بازگشت است.
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۹ دي 11:13

ویترین دانا/ خشک کردن ریشه تورم مسکنی

یک کارشناس مسکن گفت: نقش منفی تورم در ثبات بازارها بخصوص مسکن و خشک کردن ریشه‌های تورم در اقتصاد ایران را اولین قدم حمایتی دولت دانست.
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۹ دي 10:04