گروه : استانها
عملکرد راه آهن یزد هر روز بدتر از دیروز/ ناوگان مسافربری ریلی یزد یک ایستگاه مانده به آخر
قطار ۴ تخته اراک - مشهد به ریل بازگشت + مستندات
روزانه ۴ تا ۵ کودک بدون هویت در مشهد متولد می‌شود/ استقرار دستگاه احراز هویت در مراکز درمانی جهت پیشگیری از تولد کودک بی‌هویت
مخترع دستگاه پرداخت با ارز دیجیتال:

امنیت و سرعت دستگاه پرداخت ارز دیجیتال بالاتر از شبکه بانکی کشور است/ این محصول به زودی به تولید انبوه می‌رسد

علیرضا فروزنده‌نژاد گفت: امنیت و سرعت پرداخت خیلی بیشتر از شبکه بانکی کشور است و پیش‌بینی می‌شود در آینده حتی تعداد تراکنش‌ها روی شبکه ارزهای دیجیتال سبقت گیرد.
اقدام غیرحرفه‌ای رسانه‌ها در برابر قطعی آب یزد؛

نمک رسانه‌ها بر زخم بی‌آبی یزد/ اطلاع‌رسانی یک طرفه و جوری که یزد می‌کشد

شبکه های سراسری صدا و سیما و برخی رسانه‌های کشوری با سانسور قطع آب مردم یزد و نشر خبرهای غیرواقعی، جمعه‌ای سیاه در تقویم رسانه ای کشور ثبت کردند و با اطلاع رسانی یک طرفه، نمکی بر زخم بی‌آبی یزد شدند.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب:

دولت از واردات ماشین آلات راهسازی و واگن دست دوم جلوگیری کند

آصفری گفت: دولت موظف است جلوی هرگونه واردات به ویژه واردات واگن ها و ماشین الات راهسازی دست دوم را به کشور بگیرد و قطعا نمایندگان مجلس نیز این مسئله را پیگری خواهند کرد.
پیگیری‌های رسانه‌ای نتیجه داد؛

قطار ۴ تخته اراک - مشهد به ریل بازگشت + مستندات

پیگیری های بی وقفه رسانه‌ای موجب شد تا قطارهای ۴تخته اراک - مشهد که حق مسلم مردم استان مرکزی است، بعد از وقفه دو ساله بار دیگر به شبکه ریلی اضافه شود.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:

صندوق قرض‌الحسنه در ۵ هزار روستای کشور تاسیس می‌شود

اصغر نورالله زاده گفت: تاسیس پنج هزار صندوق را در پنج هزار روستا هدف‌گذاری کردیم که راه‌اندازی یک هزار مورد آن با همکاری سازمان بسیج سازندگی در نظر گرفته شده است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:

۴۰۲ صندوق قرض‌الحسنه اشتغالزایی در کشور راه‌اندازی شد

سردار محمد زهرایی با بیان اینکه ۴۰۲ صندوق قرض‌الحسنه اشتغالزایی و ۱۵۰ تعاونی در کشور راه‌اندازی و افتتاح می‌شود، گفت: هم اکنون ۴۲ هزار گروه جهادی با حضور ۸۰۰ هزار جهادگر نسل گام دوم انقلاب در سراسر کشور خدمت رسانی کرده و در جنگ اقتصادی شرکت می‌کنند.
فیلم؛

مدیران دولت روحانی در کرمانشاه ابقا می‌شوند؟!

در این کلیپ به سوال "مدیران دولت روحانی در کرمانشاه ابقا می‌شوند؟!" پاسخ داده شده است.

عملکرد راه آهن یزد هر روز بدتر از دیروز/ ناوگان مسافربری ریلی یزد یک ایستگاه مانده به آخر

آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط اداره کل راه آهن نشان از آن دارد که عملکرد راه آهن یزد در دوسال اخیر در زمینه جابه جایی مسافر با شیب بسیار تندی کاهش داشته است و در نقطه مقابل عملکرد شبکه ریلی استان برای جابه جایی بار در این دوسال رشد چشمگیری داشته است.
تسطیح مسیر ناهموار اقتصادی کشور؛

از ورود دسته بیل با ارز دولتی تا ارائه اسناد صوری برای دریافت تسهیلات

فعالان اقتصادی استان گلستان درخواست دارند دولت به مشکلاتی مانند تعهد ارزی، دریافت تسهیلات و نحوه ارائه اوراق قرضه رسیدگی کند.
با عزم دولت انقلابی؛

رویای مسکن جوانان گلستان دست‌یافتنی شد/ آغاز ساخت ۱۵۰ واحد مسکونی با ۵۰ میلیارد تومان اعتبار

قیمت‌های نجومی مسکن که بسیاری از مردم خصوصا زوج‌های جوان را به داشتن سرپناه زندگی ناامید کرده بود حالا با عزم دولت انقلابی قرار است رویای دست‌نیافتنی به زودی رنگ تحقق به خود بگیرد.
معاون دادستان مشهد خبر داد؛

روزانه ۴ تا ۵ کودک بدون هویت در مشهد متولد می‌شود/ استقرار دستگاه احراز هویت در مراکز درمانی جهت پیشگیری از تولد کودک بی‌هویت

عابدین‌زاده گفت: مکاتبات لازم با اداره ثبت احوال جهت استقرار دستگاه احراز هویت با اثر انگشت در مراکز درمانی انجام شده است و آن‌ها ملزم به انجام این اقدام شده‌اند که در صورت اجرایی شدن این دستور، در سراسر کشور دستگاه های احراز هویت از طریق اثر انگشت در مراکز درمانی نصب می شود.
فیلم؛

چرا واکسن بزنیم؟

از زمان آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کووید۱۹، شاهد مرگ و میر دریافت کنندگان واکسن علیه این بیماری نبوده ایم و این امر نشانگر تاثیر واکسیناسیون است.
با پایان فصل برداشت زعفران انجام گرفت؛

جولان دلالان زیر نگاه حسرت بار زعفران‌کاران خراسان رضوی

با پایان فصل برداشت زعفران در خراسان رضوی کشاورزان منتظرند تا محصول خود را به قیمت واقعی عرضه کنند اما حضور فعال مافیای زعفران و قاچاق این محصول باعث شده تا سود اصلی این محصول به جیب دلالان زعفران برود.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:

طرح آزمون استخدامی معلمان شاغل در آموزش و پرورش در دست بررسی است/ کمبود ۱۷۰ هزار فرهنگی در کشور

محمد وحیدی با اشاره به اینکه طرح آزمون استخدامی معلمان شاغل در آموزش و پرورش برای نهایی شدن در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است، گفت: طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، ۱۷۰ هزار نیروی فرهنگی، کمبود وجود دارد.
در گفت‌وگو با نخبه بیجاری مطرح شد؛

حمایت مسئولان راهگشای مسیر پیشرفت است/ از ظرفیت عظیم نخبگان استفاده نمی‌شود

مبین همت زاده دانش آموز نخبه بیجاری که بسیجی بودن را افتخار خود می داند،‌ گفت: متاسفانه مسئولان از ظرفیت عظیم نخبگان خبر ندارند و تنها با برنامه ریزی و تدوین سند و چشم انداز در قالب حمایت می توانند جلوی فرار مغزها را بگیرند.