شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725823
گزارشی از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار؛

کاهش ۱۱۰ تومانی نرخ دلار؛ سکه به کانال ۹ میلیون تومانی نزدیک شد+ قیمت‌ها

کاهش ۱۱۰ تومانی نرخ دلار؛ سکه به کانال ۹ میلیون تومانی نزدیک شد+ قیمت‌ها
سکه امروز در بازار تهران با کاهش ۲۱۰ هزار تومانی به کانال ۹ میلیون تومان نزدیک‌تر شد و نرخ دلار در بازار ارز با افزایش عرضه و صف فروش با ۱۱۰ تومان افت نسبت به روز گذشته به ۲۳ هزار و ۸۸۳ تومان رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا؛ قیمت انواع سکه، طلا و ارز امروز نسبت به روز گذشته کاهش داشت؛ به طوری که سکه تمام به کانال ۹ میلیون تومان نزدیک‌تر شد و در بازار ارز هم دلار با افزایش عرضه مواجه است.

هر قطعه سکه تمام بهارآزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز (هم‌اکنون) با افت ۲۱۰ هزار تومانی نسبت به دیروز، ۱۰ میلیون و ۳۹۸ هزار تومان به فروش رفت.
 
قیمت سکه طرح قدیم با ۱۴۶ هزار تومان کاهش به ۱۰ میلیون و ۲۰۲ هزار تومان رسید.
 
نیم‌سکه در روز جاری ۷۰ هزار تومان کاهش داشت و ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. ربع‌سکه و سکه یک گرمی هم به ترتیب با ۲۰ و ۳۰ هزار تومان کاهش، ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۲ میلیون و  ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.
 
هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۶ دلار و ۳۷ سنت رسید.
 
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز کاهش ۲۳۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۳۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار با ۳ هزار تومانی افت به یک میلیون و ۳۸۱ هزار تومان رسید.
 
نرخ انواع ارز در حالی امروز نزولی بود که با افزایش عرضه و ایجاد صف فروش همراه بود. قیمت هر دلار آمریکا ۱۱۰ تومان افت را ثبت کرد و هم‌اکنون در بازار ارز به ۲۳ هزار و ۸۸۳ تومان رسیده است. هر یورو هم با ۲۲۲ تومان کاهش ۲۸ هزار و ۳۹۷ تومان به فروش رفت.
 
 
 
 
 انتهای پیام
https://ns.dana.ir/1725823
ارسال نظر
نظرات