شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:07 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1725924
بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی؛

افزایش دمای هوا در سواحل خزر از فردا/ بارش پراکنده باران در جنوب شرق کشور

افزایش دمای هوا در سواحل خزر از فردا/ بارش پراکنده باران در جنوب شرق کشور
امروز در نواحی از جنوب شرق کشور بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده و طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا ۶ تا ۱۰ درجه افزایش می‌یابد و از پنج‌شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش ۷ تا ۱۲ درجه‌ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی امروز در نواحی از جنوب شرق کشور در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود؛ همچنین در بخش‌هایی از شرق و شمال شرق کشور افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود و در اغلب نقاط کشور جوی پایدار حاکم است و در شمال‌غرب بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

فردا در استان‌های آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی و اردبیل، همچنین ارتفاعات البرز مرکزی بارش خفیف باران پیش بینی شده که این شرایط چهارشنبه شب در استان‌های گیلان و مازندران حاکم است. 
 
روز پنجشنبه در ارتفاعات و دامنه‌ای البرز و زاگرس بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.
 
طی روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه برای سواحل دریای خزر افزایش دمای ۶ تا ۱۰ درجه انتظار می‌رود و از پنجشنبه تا اوایل هفته آینده روند کاهشی دما ۸ تا ۱۲ برای این نواحی پیش‌بینی می‌شود.
 
آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما امروز در پایتخت ۲۵  و ۱۷ درجه خواهد بود. 
 
انتهای پیام/
 

 

https://ns.dana.ir/1725924
ارسال نظر
نظرات