شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733109

ادامه تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه/ شهادت دو تن از فرماندهان جهاد اسلامی

ادامه تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه/ شهادت دو تن از فرماندهان جهاد اسلامی
منابع از شهادت دو تن از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی در تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از المیادین، جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که دو تن از فرماندهان این جنبش در تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیدند.

 
گردان‌های القسام در این زمینه اعلام کرد که دشمن صهیونیستی موضعی را که رزمندگان ما در چارچوب افزایش آمادگی و مقابله با تجاوزات دشمن در آن حضور داشتند هدف گرفت.
 
این شاخه مقاومت فلسطین افزود، در تجاوز دشمن صهیونیستی شمار از مبارزان ما شهید و مفقود شده‌اند.
 
از سوی دیگر سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد، «آویو کوخاوی» رئیس ستاد ارتش این رژیم دستوراتی برای ادامه حملات و مورد هدف قرار دادن مواضع حماس و جهاد اسلامی صادر کرده است.
 
امروز سه‌شنبه خبرنگار «قدس پرس» در غزه، گزارش داد که جنگنده - بمب افکن های رژیم صهیونیستی دو واحد آپارتمان مسکونی را در غرب غزه و یکی از طبقات یک برج مسکونی 8 طبقه را بمباران کردند که در پی این تجاوزها 4 شهروند فلسطینی دیگر شهید شدند و به این ترتیب شمار شهدای تجاوزات دیروز و امروز ارتش صهیونیستی به باریکه غزه به 24 شهید از جمله 9 کودک و شمار مجروحان نیز به 103 تن افزایش یافت.
 
بنابر اعلام منابع فلسطینی، جنگنده - بمب افکن های رژیم صهیونیستی یک فروند راکت به محله تل الهوی در جنوب شهر غزه، یک راکت به محله الزیتون در نزدیکی میدان الکویت و یک راکت نیز به ورودی اردوگاه البریج شلیک کردند. همچنین بیش از 40 بار منازل و اراضی فلسطینی و پایگاه های مقاومت هدف حملات هوایی صهیونیست ها قرار گرفت.
 
انتهای پیام/
https://ns.dana.ir/1733109
ارسال نظر
نظرات