شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1401/05/21 شناسه خبر: 1889352

مراسم تشییع شهدای امنیت دلیجان برگزار شد

مراسم تشییع شهدای امنیت دلیجان برگزار شد
مراسم تشییع شهدای امنیت، شهیدان سروان مظفر مرشدی مرام و استوار یکم محمد احمدی صبح امروز با حضور مردم قدرشناس دلیجان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب، مراسم تشیع پیکر مطهر شهدای امنیت شهیدان سروان مظفر مرشدی مرام و استوار یکم محمد احمدی ساعت صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دلیجان واقع در بلوار معلم برگزار شد.

 
پیکر مطهر این دوشهید گرانقدر بعد از تشییع با شکوه در دلیجان برای خاکسپاری به کرمانشاه و روستای هستیجان دلیجان رهسپار شدند. 
 
همچنین مراسم گرامیداشت و وداع با شهدای امنیت دلیجان شامگاه پنج شنبه در مسجد جواد الائمه(ع) با سخنرانی حجت الاسلام مالکی(از موسسه سیره روایت شهداء قم) و مداحی کربلایی رضا اسکندری به میزبانی فرماندهی انتظامی شهرستان دلیجان ناحیه مقاومت بسیج دلیجان برگزار شد.
 
شهید مرشدی مرام متولد بیست و یکم اردیهشت ۶۹، متاهل و دارای دو فرزند و شهید احمدی متولد ششم تیرماه ۱۳۷۰ متاهل و دارای یک فرزند پسر بودند.
 
۱۹ مردادماه دو تن از کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان دلیجان در عملیات مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان به شهادت رسیدند.
 
انتهای پیام 
https://ns.dana.ir/news/1889352.html/share
ارسال نظر
نظرات